Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: КМДА

У Києві люди, які надали тимчасовий прихисток внутрішнім переселенцям, можуть отримати компенсацію витрат. Про це повідомляє КМДА.

Що зробити, аби отримати компенсацію за розміщення вимушених переселенців:

  • внести відомості про житло, доступне для безоплатного розміщення переселенців до ресурсу «Прихисток». Також ця інформація може бути внесена відповідною районною держадміністрацією після подання відповідної заяви власника житла;
  • заяву в довільній формі, де вказати прізвище, ім’я та по батькові від кожної розміщеної особи, подати до ЦНАПів Києва. Заява подається за місцем розташування житлового приміщення. Заява подається і у день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості із зазначенням можливості у подальшому розміщувати;
  • Для отримання компенсації потрібно не пізніше ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подати до ЦНАПу заяву за встановленою формою та пред’явити відповідні документи, перелік яких розміщено на сайті.

ЦНАПи міста Києва працюють з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 17:00. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 202-60-38, 202-60-39.

Станом 13 травня у Києві зареєстрували вже понад 47 тисяч внутрішньо переміщених осіб, серед них понад 3700 дітей. У столиці найбільше переміщених осіб із Київської та Донецької областей. Найбільше переселенців зареєстровано в Дарницькому, Дніпровському та Святошинському районах.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button