Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: unsplash/Daniel Plainview

За даними рієлторів, вартість оренди житла у Львові стабілізувалася й повернулася приблизно до довоєнної цінової політики у валютному еквіваленті. Про це пише видання «Твоє місто».

Так, однокімнатна квартира з сучасним ремонтом у новобудові обійдеться до 500 доларів, з ексклюзивним ремонтом – приблизно 600 доларів. Двокімнатна квартира коштує приблизно на 100 доларів більше, але це квартири бізнес-класу.

«Наприклад, в нас зараз звільняється трикімнатна квартира у новобудові на вул. Бойківській, її ціна – 800 доларів. Щодо дешевших варіантів, маємо пропозицію оренди двокімнатної квартири у класичній «чешці» на вулиці Любінській, це не найгірший район, і коштує вона десять тисяч гривень. Але дешевші квартири відразу розбирають, бо на них великий попит», – каже рієлтор.

Наразі у Львові можна знайти житло якраз бізнес-класу, оскільки значну його частку винаймали переселенці з Києва та Харкова, деякі з яких повертаються додому. Окрім переселенців, дорогі квартири орендували також різні гуманітарні місії.

Після початку повномасштабного вторгнення 24 лютого, оренда у Львові практично зросла вдвічі, проте були люди, які заселяли безкоштовно, дехто з львів’ян не піднімали ціну, а хтось піднімав у два-три рази. Рієлтор припускає, що оренда житла ще буде дешевшати, приблизно на 20%.

Читайте також: Працівницю Львівської міськради звільнили за завищення оренди на житло. Чи це правильно?

З купівлею-продажем активності практично немає, зазначає експерт. За його словами, житло купують хіба ті, хто прийняв рішення ще до війни. Також є труднощі з самим процесом, бо реєстри працюють частково.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button