Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: twitter.com/MiamiPD

18 червня поліція Маямі, США, провела акцію «Guns 4 Ukraine», що переслідує одночасно дві цілі — скоротити кількість зброї на вулицях й натомість озброїти українських захисників, повідомляє The Washington Post.

За здані пістолети платили по 50 доларів, за рушниці — по 100, і по 150 за автомати, які найчастіше використовуються під час масової стрілянини, що трапляється у США щодня.

До міської ратуші вишикувалася черга з охочих долучитися, й люди навіть здавали AK-47 та AR-15, заборонені законом. Та поліцейські не задавали жодних питань щодо походження зброї.

Фото: twitter.com/MiamiPD

За день вдалося зібрати 68 одиниць, однак лише невелика частина може бути надіслана до України. Для експортування зброї за кордон потрібна спеціальна федеральна ліцензія. Міська влада, однак, більше турбується про скорочення кількості зброї в місті.

«Ми ніколи не дізнаємося, скільки життів врятувала ця акція», — зазначив голова поліції Маямі Мануель Моралес.

Критики акції вважають, що пістолети й рушниці, які здають на таких акціях, — крапля в морі зброї, що знаходиться на руках американців, а крім того, люди приносять переважно непотрібну, застарілу та нефункціональну зброю. 

Нагадаємо, нещодавно Мінцифри провело голосування в Дії про обіг вогнепальної зброї в Україні. Його початок збігся з одним із найкривавіших за останній час масових розстрілів у школі техаського міста Ювалді, де загинули 22 людини.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button