Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото ілюстративне: twitter/our_da

На Львівщині благодійники планують побудувати містечко для поселення тисячі внутрішніх переселенців, повідомляє Tvoemisto. Воно буде побудоване за принципом «місто в місті».

Наразі для будівництва розглядають три земельні ділянки, зокрема у Дрогобичі на Львівщині, площею 1,2 га.

Будівництво ініціював благодійний фонд Hope UA спільно з низкою інших організацій. У містечку під назвою «Січ» планують поселити тисячу внутрішньо переміщених людей.

Проєкт соціального будівництва реалізовуватимуть за принципом «місто в місті» – це будуть чотири-, п’яти-, шестиповерхові будинки з мансардами, які розташовуватимуться біля місцевої інфраструктури у населеному пункті.

Організації вже залучили близько 3 мільйонів доларів, які можуть бути використані для початку будівництва. Загалом будівництво коштує 10 мільйонів доларів. У разі повного фінансування проєкту від фондів-партнерів для переселенців житло буде безкоштовним. Також можливий варіант, що частину житла продадуть, а решту – передадуть у власність безкоштовно.

Будівництво планують розпочати цього року, аби наступного люди вже могли поселитися у будинки. Проєкт капітального будівництва планують масштабувати. Він передбачає зведення й адмінбудівель для облаштування дитячих садків, коворкінгів, кафе, амбулаторій сімейної медицини тощо.

Читайте також: У Львові за три місяці побудували житло для вагітних жінок, які рятуються від війни

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button