Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Патрульна поліція

У соцмережах запустили флешмоб на підтримку першої леді Олени Зеленської, а точніше пози, в якій її сфотографувала для журналу Vogue фотографка Енні Лейбовіц. До акції долучилися і працівниці патрульної поліції, Укрпошти, магазинів «Сільпо», «Інтертоп», учасниці організації «Марш жінок», жінки партії «Слуга народу», лікарки, військові, волонтерки та інші.

Флешмоб ініціювала історикиня моди Зоя Звиняцьківська, закликавши публікувати під хештегом #sitlikeagirl фотографії, «як треба ото порядній жінці сидіти на сходах». Флешмоб вже став дуже популярним, але досі набирає обертів. Водночас багато людей пишуть про його недоречність.

Фото: Патрульна поліція

Фотосесія першої леді та президента також привернула увагу іменитих іноземних ЗМІ. Журналіст Юрій Марченко процитував видання The Washington Post, у матеріалі якого йдеться про те, що Зеленський розуміє силу медіа.

«Звинуватити Зеленського у несерйозності — це просто проєкція американського народу: якщо когось і слід вважати несерйозним, то нас. Те, що він користується цим — це нагадування про те, що Зеленський розуміє силу медіа. Замість того, щоб злитися на політика, який намагається врятувати свою країну від руйнування, можливо, ви могли б перенаправити злість на державу, яка перетворює українські міста на руїни», – пише видання.

Фото: Восток SOS

The New York Times теж опублікувало колонку на цю тему.            

«Коли Олену Зеленську попросили пояснити свій вибір, вона сказала: «Мільйони читають Vogue, і поговорити з ними напряму — це мій обов’язок. Я вважаю, що важливіше щось зробити і отримати критику, аніж нічого не робити». Що б ви не думали про текст, хоч би як ставилися до Vogue, ви не можете заперечувати той факт, що війна в Україні знову потрапила в заголовки — і в думки людей. У цьому контексті її інтерв’ю — не просто інтерв’ю. Це частина військової стратегії».

Фото: Юлія Грішина
Лікарки медцентру Інто-Сана

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button