Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Кабінет Міністрів 12 серпня схвалив державну стратегію забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2030 року. Також уряд затвердив операційний план щодо її реалізації на 2022-2024 роки, повідомляє євроінтеграційний портал.

Стратегія визначає пріоритетні напрями консолідованих дій центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, суб’єктів господарювання для зменшення гендерної нерівності в усіх сферах життєдіяльності суспільства.

Повномасштабна війна загострила існуючі проблеми дискримінації та створила нові виклики для різних груп жінок і чоловіків, серед яких: переміщення, втрата доходу, насильство, зокрема сексуальне, пов’язане з конфліктом, ризики торгівлі людьми, тощо.

У стратегії закріплено ключові цілі для вирішення цих проблем, а саме:

  • ефективне та злагоджене функціонування національного механізму забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків;
  • протидія усім формам насильства, включно з насильством пов’язаним із конфліктом;
  • забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків для розвитку у сферах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури та спорту тощо;
  • забезпечення рівної участі жінок та чоловіків у різних сферах економічної діяльності, що створить підґрунтя для гальмування процесів росту рівня бідності населення, пов’язаних із агресією російської федерації в Україні.

Документ розроблений у відповідності до рекомендацій комітету ООН з ліквідації дискримінації стосовно жінок.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button