В Україні схвалили стратегію забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків
Стратегія визначає напрями консолідованих дій всіх органів влади для зменшення гендерної нерівності.
Стратегія визначає напрями консолідованих дій всіх органів влади для зменшення гендерної нерівності.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Кабінет Міністрів 12 серпня схвалив державну стратегію забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2030 року. Також уряд затвердив операційний план щодо її реалізації на 2022-2024 роки, повідомляє євроінтеграційний портал.
Стратегія визначає пріоритетні напрями консолідованих дій центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, суб’єктів господарювання для зменшення гендерної нерівності в усіх сферах життєдіяльності суспільства.
Повномасштабна війна загострила існуючі проблеми дискримінації та створила нові виклики для різних груп жінок і чоловіків, серед яких: переміщення, втрата доходу, насильство, зокрема сексуальне, пов’язане з конфліктом, ризики торгівлі людьми, тощо.
У стратегії закріплено ключові цілі для вирішення цих проблем, а саме:
Документ розроблений у відповідності до рекомендацій комітету ООН з ліквідації дискримінації стосовно жінок.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті