Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Будівельна корпорація Київміськбуд заявила про неможливість добудови прийнятих на баланс проблемних об’єктів Укрбуду. Зокрема через те, що від компанії Житло-Капітал, з якою інвестори уклали договори про фінансування будівництва, не надходять кошти з 22 лютого.

З 22 лютого Житло-Капітал перестала перераховувати кошти, відмовляючись виконувати свої зобов’язання. У Київміськбуді стверджують, що вони не мають як механізмів впливу на фінансову компанію, так і доступу до інформації про залишки на рахунках ФФБ.

За даними видання Нерухомі, інвестори Укрбуду повідомляють, що компанія Житло-Капітал отримала лише часткову звітність від Київміськбуду – довідку про вартість виконаних будівельних робіт та витрати в червні-липні на загальну вартість понад 400 млн гривень. Вони стверджують, що Київміськбуд анонсував поновлення будівництва, яке так і не почалося.

Після того, як з Укрбуду вивели грошові активи та об’єкти нерухомості більш ніж на 100 млн доларів, недобудови передали Київміськбуду. Спочатку дефіцит грошей, необхідних для їхнього завершення, становив близько 2 млрд гривень.

Ексглава Укрбуду Максим Микитась, який ще зовсім нещодавно був заарештований і проходив фігурантом у низці кримінальних справ, зміг оформити дозвіл на виїзд з України. ЗМІ пишуть, що він оформив дозвіл на виїзд через систему Шлях. Відповідний документ видано на його ім’я для громадської організації Єдина Україна.

Читайте також: Топ-7 забудовників Києва, які залишили найбільше недобудов

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button