Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 23633 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Укриття в будинку на вулиці Тургенєвській в Києві. Фото: Михайло Сторожук

На сайті Київради зареєстрували петицію з вимогою відремонтувати укриття в місті. Петиція вже набрала понад 3200 підписів.  

«Більшість бомбосховищ Києва в жахливому стані. Водночас влада намагається примусити киян користуватися бомбосховищами, забороняючи роботу транспорту й магазинів під час повітряних тривог. А в бомбосховища страшно зайти», – йдеться в тексті петиції.

У столиці є понад чотири тисячі укриттів, серед яких споруди подвійного призначення: цокольні й підвальні приміщення, підземні переходи, автопаркінги, станції метро.

З першого липня інспекція перевіряє, чи є доступ до укриттів у столиці. Власники та орендарі приміщень, де розташовані сховища, зобов’язані забезпечувати вільний доступ до них під час повітряної тривоги.

Раніше мер Віталій Кличко заявив, що грошей на спорудження нових бомбосховищ та укриттів немає. Всі кошти спрямовуються на оборону.

Подивитися адресу найближчого укриття можна тут.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button