Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/bucharada.gov.ua

Першого вересня бучанські школярі прийшли до відремонтованих шкіл, які зруйнували російські війська під час битви за Київ. Американська некомерційна організація GEM допомогла відновити дві школи та приватний дитсадок, повідомляє міський голова Анатолій Федорук.

Ремонти тривали три місяці. Над відновленням трьох освітніх закладів працювала команда з 400 людей.

Коли в Бучі були російські війська, у школі №5 снарядами вибило вікна і двері, було зруйновано дах. Зараз це поремонтували, а також відновили систему опалення. Школа вміщає приблизно 1 600 учнів. 

Також поремонували Блиставицьку школу №6. Тут так само замінили вікна, дах і відремонтували опалювальну систему.

Після боїв працівники приватного дитсадка LimPoPo знаходили осколки в іграшках і дитячих ліжках.

Як «Хмарочос» писав раніше, GEM зосередилися на тих будівлях, що не потребували капітального ремонту та вимагали мінімальних інвестицій — аби найшвидше їх відновити. Будівлі визначали за рекомендаціями міськради.

Загалом у Бучанській громаді розпочали роботу всі 15 шкіл, хоча у трьох із них все ще доробляють ремонти.

Фото: facebook.com/groups/school3bucha

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Погляди, викладені у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button