РФ завдала навколишньому середовищу України збитків на 36 мільярдів євро
Наразі п'ята частина заповідних територій знаходиться під загрозою знищення.
Наразі п'ята частина заповідних територій знаходиться під загрозою знищення.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Російське повномасштабне вторгнення завдало екології України збитків у 36 млрд євро. Про це міністр екології Руслан Стрілець заявив на слуханнях в Парламенті ЄС в Страсбурзі, повідомляє Reuters.
За його словами, мільйони гектарів природних заповідників наразі знаходяться під загрозою. Зокрема, п’ята частина заповідних територій знаходиться під загрозою знищення, і вже зафіксовано близько дві тисячі випадків екологічної шкоди.
Експерти порахували, що збитки із забруднення повітря, спричиненого війною, наразі становлять близько 25 млрд євро, і ще 11,4 млрд євро необхідно для усунення шкоди, завданої ґрунтам.
За сім місяців війни в атмосферу викинуто 31 млн тонн вуглецю, що приблизно дорівнює кількості, яка, до прикладу, генерується одній Новій Зеландії за рік. Ще 79 млн тонн парникових викидів може бути вироблено у ході відновлення інфраструктури та будівель, зруйнованих російськими окупантами.
Читайте також: Отруєна вода, токсичні викиди, загибель тварин: як російська агресія руйнує природу України
Внаслідок бойових дій знищено або пошкоджено близько третини лісових насаджень країни, 450 тисяч гектарів лісів перебувають під російською окупацією. 2,45 млн гектарів лісових насаджень наразі звільнено, проте вони випалені і перекопані траншеями і для їхнього відновлення необхідні десятиліття.
Читайте також: Відновлення природи: Що робити з пошкодженими бойовими діями землями?
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті