Канал Київ скаржиться на «булінг від псевдоактивістів» через скандальний сюжет
На телеканалі заявили, що відсторонили журналістку на невизначений термін, а також покарали тих, хто випустив сюжет.
На телеканалі заявили, що відсторонили журналістку на невизначений термін, а також покарали тих, хто випустив сюжет.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
На телеканалі «Київ» за сюжет програми «Нічні вартові» покарали не лише журналістку, а й тих, хто пропустив сюжет з перевіркою телефона порушника комендантської години в ефір. Телеканал скаржиться на «булінг від псевдоактивістів», пише Детектормедіа.
На телеканалі зазначають, що сюжет, де журналістка почала ставити питання порушнику комендантської години щодо контенту на його смартфоні та піддала його осуду – це «не системний факап, а жахлива помилка», та скаржаться на «булінг від псевдоактивістів».
Ведучу каналу відсторонили на невизначений термін, а також покарали й тих, хто випустив сюжет в ефір: шефа репортерів, випускового редактора, smm-менеджера та продюсера.
Сьомого жовтня в ефір каналу вийшов репортаж «Нічні вартові» про порушників комендантської години у співпраці зі столичними патрульними. Під час спілкування з порушником-юнаком авторка матеріалу Анжеліка Музиченко почала його ганьбити за «фото і відео сексуального змісту» в його мобільному телефоні.
У соцмережах вимагають звільнити журналістку, відсторонити команду, яка випустила сюжет в ефір. Містяни також створили петиції про ліквідацію комунального каналу та звільнення керівництва за порушення прав людини.
Канал «Київ» — це комунальне підприємство, підпорядковане меру Віталію Кличку. Згідно з проєктом місцевої цільової програми розвитку інформаційно-комунікаційної сфери Києва на 2022—2024 роки пропонують виділити 765 мільйонів гривень на фінансування засобів масової інформації. З них майже 600 мільйонів — на утримання телеканалу «Київ».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті