Музею історії Києва ніде зберігати колекції. Предмети лежать у ящиках, складених у три-чотири яруси
Раніше розглядали Гостиний двір як місце, де можна було б розмістити постійні експозиції.
Раніше розглядали Гостиний двір як місце, де можна було б розмістити постійні експозиції.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Приміщення Музею історії Києва не може вмістити цінні експонати та потребує розширення, повідомила виданню Великий Київ директорка Діана Попова.
«Маємо ситуацію, коли більш як 300 тисяч одиниць зберігання — від археологічних знахідок часів палеоліту до меблів ХІХ століття — розміщуються в чисельних ящиках, складених один на одному в три-чотири яруси. Про підтримання належного температурно-вологісного режиму, навіть для особливо цінних груп зберігання, звісно не йдеться», — зазначає вона.
Зокрема, музей не може забезпечити належні умови зберігання для виробів з кістки, дерева, скла, фарфору, тканини, численних фотографій і книг, які з 2004 року були переміщені з Кловського палацу.
За словами Попової, з 2014 року розглядали Гостиний двір як місце, де можна було б розмістити постійні експозиції.
Близько двадцяти років Музей історії Києва розміщувався у Кловському палаці, але 2004 року мусив переїхати, бо палац передали Верховному Суду. Деякий час музей розміщувався в Українському домі. З 2012 року установа ділить будівлю з ТРЦ біля станції метро «Театральна».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті