Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Depositphotos

20 жовтня ірландський центр допомоги біженцям, розташований в аеропорту Дубліна, був тимчасово закритий для нових прохачів притулку. Як повідомляє The Mayor, приміщення було переповнене – людей було вдвічі більше ніж ліжок.

В уряді закликали українців, які рятуються від війни, а також інших шукачів притулку утриматися від приїзду на острів, якщо у них є альтернатива. За словами міністра з прав дітей, рівності та інтеграції Родеріка О’Гормана, «ситуація з розміщенням настільки жахлива, що людям доведеться спати на вулиці, якщо потік біженців не зупиниться».

За даними ООН, зараз в Ірландії зареєстровано 56 тисяч українських біженців. Однак проблема з житлом існує щонайменше з липня, коли зареєстровано було лише 43 тисячі українців. Тоді задля подолання кризи відкрили новий центр для біженців під Дубліном, а також оголосили про намір побудувати модульне житло.

У липні ми писали, що в уряді Ірландії повідомили про нестачу місць для розселення біженців з України. Нових прохачів притулку почали поселяти в порожній будівлі Дублінського аеропорту або у військкому таборі, де облаштували тимчасове житло.

Ірландію сколихнула масштабна житлова криза. Одна з найбільших платформ нерухомості Daft.ie повідомила про лише 700 об’єктів нерухомості для оренди, доступних у всій країні в серпні.  Дефіцит житла експерти називають крахом ринку оренди.

Згідно з останніми даними перепису, в країні фіксували нестачу житла ще до напливу біженців. Ось чому уряд вирішив запровадити план «Житло для всіх», побудувавши 300 тисяч додаткових квартир до 2030 року.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button