Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Катерина Новосвітня

Зараз на Оболонському острові ведуться роботи з капітального ремонту. У вересні-жовтні там розпочали влаштовувати головну пішохідну алею, розповіла «Вечірньому Києву» Марина Тищенкова, заступниця начальника Управління екології та природних ресурсів.

Острів розташований навпроти парку «Наталка», тут створюють велодоріжку та пляжну зону. Минулої весни з острова вивезли все сміття та видалили сухостійні дерева.

Для острова створили проєкт великої пішохідно-велосипедної траси вздовж заток Оболонь та Собаче гирло: мале й велике кола для прогулянок і поїздок велосипедами. Маршрути будуть протяжністю 5 та 11 кілометрів відповідно.

У рамках капітального ремонту відремонтують пішохідний міст через затоку Оболонь, створять впорядкований пляжний комплекс, встановлять легкі павільйони для обслуговування відпочивальників та зроблять благоустрій території.

КП «Плесо» провело тендер, за результатами якого у квітні 2022 року укладено договір підрядних робіт з ТОВ «Гідробуд Лімітед» щодо проведення капітального ремонту елементів благоустрою острова Оболонський. Вартість робіт склала понад 173 млн гривень.

Відповідно до тендерної документації, підрядник має прибрати територію острова та викинути все сміття, облаштувати пішохідні та велосипедні доріжки, упорядкувати кущі і прибрати очерет, прокласти газони, облаштувати зону для йоги та пляж з душовими кабінами.

У жовтні 2020 року в Києві розпочали будівництво мосту-хвилі, який з’єднає парк Наталка та Оболонський острів. У парку будуть три зони відпочинку, велодоріжки та спортмайданчики. Його поділять на три зони: активну, транзитну й тиху.

Візуалізація проєкту

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button