Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: daemonpictures.com

13 грудня професорка Технологічного інституту Джорджії Еллен Данем-Джонс прочитає лекцію на тему «Як думати як урбан дизайнер?»

Данем-Джонс розповість про те, як міські дизайнери малюють плани справедливого і стійкого міста. Вона також пояснюватиме, як враховувати екологічні системи, інтереси громади, роботу транспорту, життя вулиць, парків і публічних посторів, динаміку нерухомості.

«Ця лекція допоможе вам думати як міський дизайнер, який запитує “а що, як?” Наприклад: що, як ми переплануємо цей парк як спільну зону для місцевих мешканців і захистимо від підтоплень і зміни клімату? Що, як ми звільнимо трохи місця на наших вулицях від автомобілів, щоб дати більше простору для велосипедів та інвалідних візків?» — зазначає урбаністка.

Захід відбудеться онлайн 13 грудня о 18:00. Він проходитиме в межах курсу з урбаністики для дівчат, що втілюється підтримки за USAID. Водночас зареєструватися на лекцію може кожен зацікавлений. Після лекції слухачі можуть поставити лекторці запитання про міський дизайн.

Еллен Данем-Джонс керує магістерською програмою міського дизайну в Технологічному інституті Джорджії в Атланті. У 2017 році Planetizen визнав її однією зі 100 найвпливовіших урбаністів.

Разом з Джун Вільямсон вона є співавтором книг, які отримали низку нагород: «Приклади з модернізації передмістя: стратегії міського дизайну для невідкладних викликів» та «Модернізація передмістя: рішення для міського дизайну для редизайну передмість».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button