Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

В Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття приміщення тимчасового прихистку для вимушено переміщених людей. Про це повідомив мер міста Руслан Марцинків.

Проєкт Ко-Хати реалізували волонтери MetaLab у співпраці з владою, українськими та міжнародними фондами та організаціями. У будинок заселили 140 переселенців.

Окрім ремонту від волонтерів та громади, польська сторона забезпечила облаштування необхідним інвентарем. Закупили кухонне обладнання (холодильники, електроплити, електричні чайники), а також побутову техніку (пральні машини, сушильні машини), бойлери, переносні обігрівачі.

Житло для переселенців облаштували у будівлі колишнього дитсадка на вулиці Степана Бандери. Будинок під гуртожиток для переселенців надала Івано-Франківська міська рада. Люди мають право тут жити безкоштовно чотири роки, а також їм не потрібно платити за комунальні послуги, писало «Суспільне».

У приміщенні повністю змінили внутрішнє планування та всі комунікації. Окрім кімнат для переселенців, тут облаштували ще спільну на один поверх кухню та санвузли на дві-три кімнати.

Волонтери проєкту Ко-Хати вже здали в експлуатацію один гуртожиток в Івано-Франківську. Ще три будівлі наразі у роботі. Раніше Хмарочос писав про відновлення четвертого поверху старого гуртожитку на вулиці Військових Ветеранів, 8, який понад п’ять років був порожній. Завдяки проєкту Ко-Хати житло отримають 700 переселенців. 400 з них житимуть в Івано-Франківській громаді.

Фото: Руслан Марцинків, MetaLab

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button