У Львові відкрили Музей науки — з роборукою, лабораторією акустики і зоною гуманності (фото)
Увесь простір музею заповнений маятниками, моделями, апаратами.
Увесь простір музею заповнений маятниками, моделями, апаратами.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
На вулиці Стрийській, 200а у Львові відкрився Музей науки. У ньому розміщено близько сотні різноманітних експонатів, які пояснюють дітям явища природи та закони фізики.
«Увесь простір музею заповнений маятниками, моделями, апаратами — такий собі космічний корабель, подорож у майбутнє», — повідомляють у музеї.
На 2200 м2 площі музею поділено на тематичні зони: води, повітря, людини, оптики, науки, акустики, електрики, роботів та Формули-1 та VR, є лабораторія.
Так, зона акустики нагадує студію звукозапису, в ній є музичні інструменти. Там можна відтворити ехолокацію кажана та побачити силу свого голосу у вигляді діаграми на екрані.
У секції з роботами з відвідувачами кількома мовами на вибір розмовляє RoboThespian. Робот відповідає на питання, виконує завдання заспівати пісню чи станцювати. Обличчя робота заливається рум’янцем, а в очах блимають сердечка.
Також там є роборука KUKA, якою збирають машини та інші прилади на промислових підприємствах.
У зоні для виховання гуманності та толерантності діти можуть сісти в інвалідний візок і подолати на ньому перешкоди. Або спробувати видобувати воду, як це роблять їхні однолітки в Африці.
Музей науки працює щодня з 8:00 до 20:00.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті