Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Nataliia Blazhko / Unsplash

Попит на оренду квартир на високих поверхах і з панорамними вікнами впав з початком війни, але зараз лишається на тому ж рівні попри відключення електроенергії. Про це йдеться у дослідженні Bird від ЛУН.

«Новобудова біля метро Васильківська. Після чергового обстрілу в будинку немає світла, відповідно не працюють і ліфти. Молода пара приїздить на перегляд квартири на 21 поверсі. Піднімаються пішки, оглядають і підписують договір оренди в той же вечір», — один із прикладів, які наводить сервіс.

Разом зі світлом зникає вода, часом не працює опалення, й ці проблеми лишатимуться, доки будуть блекаути. Проте гарний дизайн перекриває всі побутові недоліки.

Житло з панорамними вікнами знову у топах запитів. Нещодавно орендар з квартири у Шевченківському районі радісно розповідав, що бачив зі свого вікна, як наші ППО вдало відпрацьовують по російських цілях, розповідають у Bird.

Люди обладнали помешкання газовими горілками, потужними акумуляторами, з сусідами скинулися на генератори для інтернету, а видирання сходами на 16-й поверх сприймають як додаткове фізичне навантаження.

Не зупиняють киян і свята: якщо раніше кінець грудня-початок січня були традиційно «тихим сезоном» в оренді, то цього року перегляди та договори були й увечері 31 грудня, й удень першого січня. 

Вартість оренди за минулий місяць впала на 10-15%. Натомість попит виріс на 3% в порівнянні з груднем 2021 року.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button