Площа мінного поля в Україні перевищує розмір Великої Британії
РФ створила в Україні найбільше у світі мінне поле.
РФ створила в Україні найбільше у світі мінне поле.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Росія створила в Україні найбільше мінне поле у світі, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю виданню Yonhap.
За його словами, це, зокрема, спричиняє серйозні проблеми в сільському господарстві, яке є однією з основних галузей в Україні.
Розмір мінного поля в Україні – 250 тисяч квадратних кілометрів. Це за площею перевищує не тільки весь Корейський півострів (близько 221 000 квадратних кілометрів), але й країни Лаос, Румунію (кожна близько 238 тисяч квадратних кілометрів) і Велику Британію (близько 244 тисяч квадратних кілометрів).
Читайте також: Я помітив щось схоже на міну, що робити далі? Пояснюємо та показуємо
Нещодавно ДСНС оновила інтерактивну мапу «Розмінування України». На карті позначені місця, де вже виявлені чи ймовірно можуть бути замінування, ступінь загрози від них і похибка локалізації до 30 метрів.
За даними ООН, Україна є однією з найбільш замінованих країн світу. Понад 80 тисяч квадратних кілометрів території потребують очищення від мін та вибухонебезпечних залишків. Російське повномасштабне вторгнення завдало збитків навколишньому середовищу України на 36 млрд євро. Під загрозою перебувають мільйони гектарів природних заповідників. Детальніше читайте в нашому матеріалі: «Після війни довкілля відновиться за століття». Що роблять Мінекології, активісти та ДСНС для збереження української природи.
Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті