Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Завершилося досудове розслідування першого епізоду справи про розкрадання грошей на будівництві Подільського мосту, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Серед підозрюваних троє посадовців — перший заступник керівника «Дирекції з будівництва шляхово-транспортних споруд Києва», який виступив замовником робіт, а також керівники генпідрядної та підрядної компаній. 

Договір з генпідрядником уклали у квітні 2017 року, а кошти перерахували упродовж 2020 року.

Слідчі вважають, що посадовці підприємств завищили обсяги виконаних робіт. Йдеться про суму в понад 36 мільйонів гривень. Наразі з підрядних фірм стягнули 1,5 мільйона.

Триває слідство за іншими епізодами, очікують висновків експертиз.

Раніше з’явилася інформація, що Київ виділяє з бюджету додаткові 183 мільйони на будівництво Подільського мосту, і Київська прокуратура назвала це рішення таким, що суперечить здоровому глузду. У КМДА запевнили, що зараз фінансування будівництва мосту не здійснюється взагалі.

Споруджувати Подільсько-Воскресенський міст почали у 1993 році. Будівництво неодноразово зупинялося і продовжувалося. У 2017 році проєкт мосту став об’єктом дослідження німецьких фахівців як приклад невдалого будівництва.

Роботи пожвавилися у 2018 році, а перед місцевими виборами-2020 Кличко заявляв, що автосполучення на мосту відкриють до кінця року. 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button