Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24978 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Завершилося досудове розслідування першого епізоду справи про розкрадання грошей на будівництві Подільського мосту, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Серед підозрюваних троє посадовців — перший заступник керівника «Дирекції з будівництва шляхово-транспортних споруд Києва», який виступив замовником робіт, а також керівники генпідрядної та підрядної компаній. 

Договір з генпідрядником уклали у квітні 2017 року, а кошти перерахували упродовж 2020 року.

Слідчі вважають, що посадовці підприємств завищили обсяги виконаних робіт. Йдеться про суму в понад 36 мільйонів гривень. Наразі з підрядних фірм стягнули 1,5 мільйона.

Триває слідство за іншими епізодами, очікують висновків експертиз.

Раніше з’явилася інформація, що Київ виділяє з бюджету додаткові 183 мільйони на будівництво Подільського мосту, і Київська прокуратура назвала це рішення таким, що суперечить здоровому глузду. У КМДА запевнили, що зараз фінансування будівництва мосту не здійснюється взагалі.

Споруджувати Подільсько-Воскресенський міст почали у 1993 році. Будівництво неодноразово зупинялося і продовжувалося. У 2017 році проєкт мосту став об’єктом дослідження німецьких фахівців як приклад невдалого будівництва.

Роботи пожвавилися у 2018 році, а перед місцевими виборами-2020 Кличко заявляв, що автосполучення на мосту відкриють до кінця року. 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button