На Виноградарі відновили будівництво метро через небезпеку обвалення
На відкритих ділянках є котловани, які можуть обвалитися через щільне будівництво поруч.
На відкритих ділянках є котловани, які можуть обвалитися через щільне будівництво поруч.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Київметробуд відновив будівництво гілки метро на Виноградар, повідомив в інтерв’ю ТСН начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський.
Роботи було зупинено з початком повномасштабної війни. Зараз роботи відновлено і генпідрядник зосередився над першочерговими ділянками. Так, на відкритих ділянках є котловани, які — якщо їх лишити відкритими — можуть обвалитися через щільне будівництво поруч.
Брагінський зазначив, що зараз фактично ліквідовують техногенну небезпеку — закріплюють та накривають уже збудовані тунелі.
«Звичайно, що на темпи будівництва впливає поточна ситуація, адже бригади будівельників і всі, хто залучений до будівництва, під час повітряної тривоги повинні бути у безпеці. Крім того, нестабільне електропостачання уповільнює робочий процес», — заявив керівник метрополітену.
Надалі планують перейти до будівництва другого тунелю від станції «Мостицька» до станції «Сирець». Один тунель між ними завдовжки 1249 метрів вже збудовано.
Нагадаємо, першу чергу лінії на Виноградар — станції «Мостицька» і «Проспект Правди» — планували здати в експлуатацію до кінця 2021 року.
У листопаді минулого року Київрада урізала бюджетні витрати на будівництво гілки метро на Виноградар через те, що будівництво зупинилося.
Господарський суд Києва зобов’язав Київметробуд відшкодувати 139 мільйонів гривень — підрядник поклав аванс на депозит у банк і заробив на відсотках.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті