Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Ростислав Шурма. Фото: Валентина Поліщук/Liga.net

Україна з міжнародними партнерами працює над створенням банку розвитку або фонду розвитку, повідомив заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма в інтерв’ю Liga.net. За його словами, цей інструмент знаходиться на фінальній стадії, і буде презентований в найближчі місяці.

Шурма вважає, що для довгострокової відбудови Україна потребує доступ до приватного капіталу, доступ до великих фондів, комерційних банків, інвестиційних фондів. Крім того, країна потребує принципових структурних реформ, насамперед у частині верховенства права та антикорупції. Тому Україна повинна дати базовий канал фінансування проєктів відновлення.

«Саме тому ми зараз працюємо з нашими міжнародними партнерами — BlackRock та J.P. Morgan — над формуванням банку розвитку або фонду розвитку, які стануть першим локомотивом інвестицій у перші десятки-сотні проєктів і які допоможуть відкрити Україну для всього світового бізнесу», – розповідає Шурма.

Він додав, що цей інструмент на фінальній стадії, і в найближчі місяці він буде презентований сотням інвесторів зі всього світу та в Україні.

За оцінками KSE Institute, на грудень 2022 року прямі збитки інфраструктурі України через розв’язану Росією повномасштабну війну сягають 137,8 млрд доларів. Збитки від руйнувань житлового фонду оцінюються у 54 млрд доларів.

Читайте також: Допомога на мільярди: скільки грошей Захід вливає в Україну та скільки коштуватиме відбудова?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button