Кияни пропонують включили модерністський автопарк до переліку об’єктів культурної спадщини
Автобусний парк №7 побудований у 1973 році і є прикладом радянського модернізму та індустріальної архітектури.
Автобусний парк №7 побудований у 1973 році і є прикладом радянського модернізму та індустріальної архітектури.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Киянин Павло Постоєнко зареєстрував петицію, у якій пропонує будівлю автобусного парку №7 на Бориспільській, 15 включити до переліку об’єктів культурної спадщини.
Петиція зареєстрована 16 лютого. Станом на 24 лютого вона набрала 842 підписи.
2021 року консалтингова компанія UGBN development з Чехії анонсувала новий проєкт під назвою Circle B15. Допис у Facebook проілюстровано світлинами модерністського автобусного парку №7.
Споруда була побудована у 1973 році і є прикладом радянського модернізму та індустріальної архітектури. Американське видання CNN писало, що автопарк – «найразючіший приклад радянського модернізму», «прихована реліквія» попередньої доби, яка «раніше вважалася інноваційною будівлею».
У 2015 році автопарк перестав функціонувати і зараз перебуває в аварійному стані. ЗМІ писали, що великий обсяг комунального майна автопарку на незрозумілих підставах в 2017-му та 2019-му роках був відчужений в приватну власність.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті