Наступної зими в Києві більше парків та скверів посипатимуть гранітною крихтою замість солі
У Києві вдало завершився пілотний проєкт із використання гранітної крихти.
У Києві вдало завершився пілотний проєкт із використання гранітної крихти.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Києві завершився пілотний проєкт із використання гранітної крихти замість солі для боротьби з ожеледицею в деяких парках та скверах столиці. У КМДА заявили, що експеримент виявився вдалим, тому наступного сезону цей підхід буде масштабовано.
За словами начальника управління екології КМДА Олександра Возного, гранітна крихта показала себе як надійний протиожеледний засіб, водночас вона не шкодить рослинам на відміну від технічної солі. Читайте також: В «Екодії» пояснили, чому шкідливо посипати вулиці сіллю.
«Отримавши позитивні відгуки від киян та наших комунальників, плануємо наступного сезону розширити кількість парків та скверів, де практикуватимемо цей європейський підхід боротьби з ожеледицею», – відзначив Возний.
Минулого року у Києві визначили 50 парків та скверів, де провели експеримент із використанням гранітної крихти для боротьби з ожеледицею.
Хмарочос писав, що у Львові для боротьби з ожеледицею доріжки парків узимку посипатимуть дрібним щебневим відсівом замість піскосуміші.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті