Музей фрагментів війни: артефакти з історіями, залиті смолою (фото)
Кожен артефакт є предметом у епоксидній смолі у формі куба. До нього докладають історію цього предмету.
Кожен артефакт є предметом у епоксидній смолі у формі куба. До нього докладають історію цього предмету.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 126 днів. За цей час ми опублікували 25022 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
В Україні створили Музей фрагментів війни — предмети й уламки предметів у прозорих кубах смоли.
Арт-об’єкти продають на аукціоні, щоб зібрати кошти для постраждалих дітей. Гроші передаватимуть трьом фондам: Патронатна служба Азову (SupportAzov), Фонд підтримки сімей загиблих захисників Маріуполя (AzovStal Families) та Фонд надання психологічної допомоги та реабілітації дітям (Voices of Children).
Музей наразі працює як онлайн-платформа, на ній розміщено дев’ять артефактів, які невдовзі продадуть на торгах. Планують таким чином збути 300 об’єктів.
Кожен артефакт є предметом у епоксидній смолі у формі куба. До нього докладають історію цієї речі.
Так, у музеї є медальйон собаки, якою опікувалася Настя Тихя — зооволонтерка, фото якої облетіли весь світ. Під час окупації росіянами Київської області українські військові допомогли їй евакуювати з Ірпеня спершу найагресивніших підопічних собак. Того дня одна з собак, з діагнозом аутизм, втекла, її досі не знайшли. Медальйон належав тій собаці.
Ще один артефакт — весільна прикраса, яку наречена планувала одягти на весілля 15 липня. Весілля довелося перенести через приліт російської ракети.
Діти опинилися самі в окупації в одному з сіл Запорізької області з перших днів війни. Їхня мати поїхала в інший населений пункт до матері з інвалідністю й не змогла повернутися. Коли до дітей дісталися волонтери, у тих лишалося лише борошно, яким вони й харчувалися два тижні.
Це фрагмент літака «Мрія».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті