Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 295 днів. За цей час ми опублікували 23627 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: koda.gov.ua

На ділянках сімей, чиє житло було зруйновано під час російського наступу на Київщині, встановлюють збірні будинки компанії QHome. Проєкт реалізує Агентство ООН у справах біженців, повідомляє обласна ОВА.

Планують встановити 100 будинків. Житло розраховане на чотирьох осіб, площа — 25 квадратних метрів.

Фото: koda.gov.ua

Вони виготовлені з міцних матеріалів та оснащені меблями українського виробництва. Після встановлення вони одразу готові проживання. Є піч на дровах, кондиціонер, холодильник, туалет і душ, кухнею.

Перші будинки встановили у Бучанському районі, один із них — у селі Ніжиловичі для родини, чиє житло було зруйновано російським авіаударом.

«Особливо важливо, що ми працюємо над цим проєктом разом з українською компанією, яка наймає український персонал і робить внесок у місцеву економіку», — зазначила Кароліна Ліндхольм Біллінг, представниця УВКБ ООН в Україні.

Дивіться відео: Комік Василь Байдак допомагає відбудувати дім пенсіонерці в документалці The Guardian

Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button