У Києві продають права на недобудований комплекс SkyTowers зі знижкою понад 80%
Стартова вартість – 5,58 млрд гривень, але оскільки це редукціон, ціна може впасти на 85% до 827,3 млн гривень.
Стартова вартість – 5,58 млрд гривень, але оскільки це редукціон, ціна може впасти на 85% до 827,3 млн гривень.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Державний «Укрексімбанк» виставив на продаж право вимоги за кредитним договором, забезпечений іпотекою недобудованого хмарочоса SkyTowers на Берестейському проспекті. Про це повідомила пресслужба банку.
Стартова вартість – 5,58 млрд гривень, але оскільки це редукціон, ціна може впасти на 85% до 827,3 млн гривень. Півтора року тому право вимоги на хмарочос планували продати за 7,15 млрд гривень, потенційні покупці взагалі претендують на дисконт майже 90%.
Ще одна важлива відмінність нової спроби продажу – суттєве зниження гарантійного внеску. Якщо у 2021 році він був встановлений на рівні 714,5 млн гривень, то сьогодні його знизили майже у дев’ять разів – до 82,7 млн гривень. Торги заплановані на 11 травня.
Sky Towers – проєкт KDD Group, в минулому одного з найбільших девелоперів в Україні. Недобудований комплекс розташований на площі 0,74 гектари землі на на Берестейському проспекті (раніше проспекті Перемоги). Проєктом передбачено три будівлі висотою від 6 до 47 поверхів. Також комплекс мав включати торгові приміщення понад 7 тисяч квадратних метрів, підземний паркінг на 935 машиномісць, фітнес-центр, конференц-зал. Роботи почалися в четвертому кварталі 2007 року, завершення проєкту було заплановано на третій квартал 2010-го.
Втім, будівництво тривало до 2015 року після чого було зупинено. За словами директора девелоперської компанії «Агентство офісного будівництва» Олександра Дьоміна, консервація об’єкта не проводилася. Компанія мала в «Укрексімбанку» 30-річну кредитну лінію на 3,08 млрд грн. Станом на кінець 2021 року компанія заборгувала банку 5,9 млрд гривень з відсотками та іншими штрафними санкціями.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті