Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Зображення: ranok.com.ua

Харківське видавництво «Ранок» випустило твір Лесі Українки «Лісова пісня», і лише за місяць продало 15,5 тисячі книжок чотирма накладами. Для порівняння, п’ять років тому продажі іншого видання «Лісової пісні» становили 500–700 екземплярів на рік, повідомляє Forbes

Попит зріс завдяки тому, що нову книгу ілюстрували зображеннями з мультфільму «Мавка. Лісова пісня».

Перший тираж закінчився за тиждень, далі щотижня додруковували ще по чотири тисячі примірників.

«Це нетипово для українського книжкового ринку, де середній наклад — дві-три тисячі екземплярів, який продається рік. Ми за тиждень продали більше, ніж інші видавництва продають за кілька років», — коментує гендиректор видавництва Віктор Круглов.

Одна книга коштує 650 гривень, тобто дохід від надрукованих накладів становитиме понад 10 мільйонів гривень. Видавництво не розкриває частку, яку отримує з продажів Film.ua — компанія, що зробила мультфільм. 

Драму Лесі Українки вивчають у десятому класі, але зараз «Лісова пісня» почала цікавити й дітей від шести-семи років. Книга приваблює й дорослих читачів, зокрема й тому, що її видали у подарунковому форматі.

Видавництво почало продавати книгу в супермаркетах і кінотеатрах, випустили щоденники з «Мавкою» та набори наліпок. Готують серії розмальовок і розвивальних книжок. Незабаром друком вийде написана за сценарієм мультфільму «Мавка. Берегиня Лісу» для дошкільнят. Думають також над тим, щоб видавати книги мовами країн, де показують «Мавку».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button