Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 100 днів. За цей час ми опублікували 24786 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Любомир Зубач

У Львові демонтували незаконний багатоквартирний житловий будинок на вулиці Уманській, 4. Про це повідомив заступник мера з містобудування Любомир Зубач.

У 2017 році обслуговуючий кооператив «Престиж Умань» звернувся в Інспекцію ДАБК з повідомленням про початок виконання підготовчих робіт на об’єкт: «Багатоквартирний житловий будинок на вул. Уманська, 4 у м. Львові». Фахівці інспекції перевірили достовірність даних, зазначених у повідомленні, виїхали на місце будівництва і виявили розпочаті будівельні роботи без дозвільного документа, який дає право на виконання.

На будівельному майданчику робітники влаштували армовані палі та вже почали заливати фундамент. Керівникові кооперативу видали п’ять приписів про зупинення підготовчих та будівельних робіт. Було складено протоколи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності, накладено штрафи.

Зважаючи на це, інспекція ДАБК подала позовну заяву про знесення самочинно збудованого об’єкта. За рішенням Львівського окружного адміністративного суду кооператив «Престиж Умань» зобов’язали власноруч розібрати незаконно збудований об’єкт.

Кооператив не зробив це у певний період, відтак, 20 квітня працівники Шевченківського відділу виконавчої служби та міської інспекції ДАБК демонтували самобуд.

Візуалізація

Видання «Наші гроші» писало, що суд обрав запобіжні заходи трьом підозрюваним – Мирону Кульчицькому, Дмитру Вознічку та Олександру Буряку – у шахрайстві з продажем нерухомості у Львові.

Їх підозрюють у створенню фіктивного обслуговуючого кооперативу «Престиж Умань», який не мав жодних дозвільних документів на будівництво. Прокуратура стверджує, що від їхніх дій постраждали п’ять людей, а загальна сума збитків становить майже 2,5 млн гривень. Для створення ілюзії на ділянці, яка була у власності кооперативу, без жодних дозвільних документів таки розпочали будівельні роботи. Згодом суд постановив знести самочинний об‘єкт. Тому організатор групи, голова кооперативу, оперативно продав землю третій особі. Таким чином він хотів уникнути арешту майна і не повертати інвесторам кошти.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button