Безпечність нового дитячого майданчика у Львові дослідить міжнародна комісія — «немає промаркованих вікових зон»
Першого травня п'ятирічний хлопчик зламав там стегно, впавши з півтораметрової висоти.
Першого травня п'ятирічний хлопчик зламав там стегно, впавши з півтораметрової висоти.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Наступного тижня на новий дитячий майданчик у львівському парку Франка завітає міжнародна комісія, яка визначить, чи відповідає він стандартам безпеки, повідомила Tvoemisto.tv голова ГО «Батьки в дії» Юлія Гвоздович.
Дитячий майданчик «Лис Микита» відкрили наприкінці квітня. Його виготовив німецький виробник за кошти анонімного інвестора. Конструкції зроблені з натурального дерева, для покриття використали дрібну гальку.
Першого травня п’ятирічний хлопчик зламав там стегно, впавши з півтораметрової висоти.
Головне недоопрацювання, за словами Гвоздович, — немає промаркованих вікових зон. Майданчик ще не був офіційно відкритий, тож таблички з віковим обмеженням ще у процесі виготовлення. Наприклад, до головної металевої гірки стоятиме обмеження 8+ років. До візиту комісії мають також додати додаткові канати між конструкціями майданчика.
Активістки організації вимагають облаштувати безпечніше покриття на місцях з’їзду з гірок, куди на швидкості приземляються діти. Нарікали на те, що конструкції надто високі й при цьому мають безліч елементів, які дозволяють дітям на них збиратися ззовні.
Раніше «Хмарочос» писав про «небезпечні» дитячі майданчики в Австралії. Там вважають, що мінімальний виправданий ризик є необхідним для розвитку дитини. На користь цього свідчать численні дослідження, з якими можна ознайомитися за запитом risky play в пошуковику Google Scholar.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті