Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 284 днів. За цей час ми опублікували 26197 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?

Дитячі візочки не завжди забезпечують батькам необхідну мобільність, на відміну від компактних сучасних переносок. Вони дозволяють розмістити малюка спереду або ззаду, залишаючи руки вільними. Купити такий аксесуар нескладно: наприклад, замовити кенгуру або слінги на Pampik можна всього в пару кліків. Набагато складніше — не загубитися в асортименті та вибрати по-справжньому зручний виріб як для мами, так і для малюка.
Слінг для новонароджених: переваги та недоліки
Слінг — це спеціальний шарф, що дозволяє носити дитину завжди з собою, послаблюючи навантаження на руки та спину. Він обмотується навколо тіла дорослого і закріплюється за допомогою вузлів або кілець. Виріб зручний та простий у використанні. Він ідеально підходить для новонароджених, оскільки дозволяє дитині перебувати в комфортній для неї позі «ембріона» на маминому животі, а також забезпечує надійну підтримку голівки та хребта.
Слінги для немовлят бувають декількох видів:
- шарфи — довгий шматок тканини (до 6 м), що дозволяє примотати дитину до матусі в положенні сидячи або лежачи. Слінг носиться на двох плечах, завдяки чому навантаження рівномірно розподіляється по всій спині. Але зав’язування такого шарфа потребує особливих навичок;
- на кільцях — відріз тканини довжиною до 2 м зі спеціальними кільцями для фіксації, що носиться на одному плечі. Легко вдягається та знімається, а розмір можна регулювати навіть на ходу. Зазвичай малюк укладається горизонтально обличчям до мами, тому виріб підходить для годування груддю. Дитину не доведеться виймати, а продумана конструкція приховає інтимний процес від оточення;
- май-слінги — вирізняються довгими наплічними шлейками, що перехрещуються на спині дорослого. Призначені для дітей, що вже почали самостійно сидіти й тримати голівку.
Кенгуру: що важливо знати батькам
Кенгуру — це рюкзак з широкими H-подібними шлейками, в якому малюк може сидіти обличчям або спиною до мами чи тата. Щоб його надіти, не потрібно мати особливі навички, а надійні кріплення та фіксатори не дозволяють дитині випасти. Зазвичай у виробі передбачені кишені, в яких можна зберігати різні дрібнички, необхідні на прогулянці: пляшечки, серветки, запасні соски тощо.
Завдяки особливій конструкції кенгуру, вага дитини рівномірно розподіляється на талію та стегна дорослого, мінімізуючи навантаження на спину та плечі. Такий виріб зручний у використанні, що можна оцінити під час довгих піших прогулянок. Крім того, така переноска забезпечує малюкові надійну підтримку хребта, не тисне і не натирає в області ніжок. На думку фахівців, це чудовий варіант для дітей, що вже вміють сидіти. Але на ринку також представлені кенгуру, які можна використати від народження.
Що ж вибрати?
Під час вибору насамперед важливо враховувати вік малюка.
- Для новонароджених найкраще купити слінг-шарф або пристосування на кільцях. Віддавайте перевагу виробам з гіпоалергенної тканини, що «дихає», наприклад, бавовни. Вони забезпечать малюкові почуття комфорту та захищеності й водночас дозволять матусям спокійно займатися своїми побутовими справами.
- Найкращим варіантом для дітей від 4–6 місяців буде слінг-май або кенгуру, придбати які можна в інтернет-магазині Pampik. Вони забезпечують батькам мобільність під час прогулянок і одночасно дозволяють дитині вивчати навколишній світ.
Якщо замовляєте виріб в інтернет-магазині, уважно вивчіть характеристики та ознайомтеся з відгуками покупців. Не втрачайте нагоди поставити запитання консультантам, щоб отримати професійну пораду та вибрати слінг, що відповідатиме вашим потребам.
І насамкінець: вибирати слінг або кенгуру необхідно також з міркувань вашого комфорту. Одним батькам зручніше носити малюка спереду, а іншим — ззаду. Деякі мами з легкістю освоюють мистецтво зав’язування слінга, а інші — віддають перевагу зручним фіксаторам. Відповідально та ретельно підходьте до вибору, адже тільки так вдасться знайти найзручніший варіант, що стане вашим справжнім помічником вдома та на вулиці.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті