У Києві судитимуть ексректора НАУ, який нарахував собі премій на 1,3 млн гривень
Ісаєнко надавав своїм підлеглим вказівки безпідставно нараховувати йому премії.
Ісаєнко надавав своїм підлеглим вказівки безпідставно нараховувати йому премії.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Колишній ректор одного зі столичних університетів надавав підлеглим вказівки безпідставно нараховувати йому премії, привласнивши собі 1,3 мільйонів гривень. Матеріали кримінального провадження скеровано до суду, повідомляє Київська міська прокуратура.
Протягом 2018-2020 років ректор столичного університету надавав своїм підлеглим вказівки нараховувати йому премії. Посадовець отримав понад 1,3 млн гривень бюджетних коштів. Відповідно до умов контракту, який керівник вишу підписав із Міністерством освіти, такої форми оплати праці як премія не було передбачено.
Про виплату премій дізналися під час проведення аудиту навчального закладу Міністерством освіти. Факти підтвердили спеціалісти Державної аудиторської служби та висновки судових експертиз.
Представники вищого навчального закладу, який визнано потерпілою стороною у кримінальному провадженні, подали проти ексректора цивільний позов. Наразі на майно підозрюваного накладено арешт.
Ісаєнко з серпня 2016 року був виконувачем обов’язків ректора Національного авіаційного університету, а з березня 2018 року по жовтень 2020 – ректором. На початку жовтня 2020 року Міністерство освіти звільнило Ісаєнка: через невиконання умов контракту, невідповідні умови проживання студентів під час льотної практики, невідповідність освітніх програм чинним вимогам, шантаж студентів, ігнорування норм пожежної безпеки в гуртожитках та навчальних корпусах тощо.
2021 року Ісаєнку повідомили про підозру за фактом незаконного звільнення працівника з особистих мотивів. Але на неодноразові виклики слідчого та прокурора він не з’являвся, а під час спроб особисто вручити повістку про виклик за місцем проживання — переховувався. 23 лютого 2021 року його оголосили у розшук.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті