Школа на Подолі 13 років зачинена на «реконструкцію». Насправді «сталінку» планують знести
У КМДА запевняють, що під час війни всі зусилля скерували на ліквідацію наслідків збройної агресії Росії.
У КМДА запевняють, що під час війни всі зусилля скерували на ліквідацію наслідків збройної агресії Росії.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Школа №114 на вулиці Кирилівській майже 13 років перебуває «на реконструкції», йдеться у матеріалі ТСН.ua.
Чотириповерхову «сталінку» 1952-1954 років зачинили через аварійний стан у 2010 році. Замовник реконструкції КП «Київжитлоспецексплуатація» пояснює, що насправді передбачається повний демонтаж школи та спорудження на її місці чотириповерхової будівлі без змін геометричних розмірів. Тобто — нове будівництво. Так само мають знести та відбудувати одноповерхову майстерню на території.
У 2019-2021 роках підприємство витратило шість мільйонів на розробку проєктної документації. Але зараз кошторис потребує коригування. За цінами 2017 року вартість робіт оцінювали трохи більш як у 100 мільйонів гривень.
У будь-якому разі, кажуть у КП, Департамент освіти й науки КМДА не дає гроші. У Департаменті ж відповідають, що питання реконструкції школи не на часі — його розглядатимуть після завершення війни.
«Від 24 лютого 2022 року всі зусилля структурних підрозділів КМДА та Київради спрямовано на забезпечення роботи критичної інфраструктури та виконання першочергових робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії Росії, зокрема пов’язаних із пошкодженням будівель і споруд, облаштуванням найпростіших укриттів», — коментує представник Департаменту освіти Ілля Пасько.
Нагадаємо, Київ також скеровує мільярди гривень на дві нові розв’язки, міст-хвилю і багатоповерховий паркінг замість парку на Оболоні.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті