Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 287 днів. За цей час ми опублікували 26226 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

12 червня 2023 року на платформі FUNdraiser стартує безкоштовне навчання з фандрейзингу для молоді. Їх навчать презентувати свої ініціативи, об’єднувати однодумців, залучати ресурси на їх реалізацію та розіграють десять грантів на п’ять тисяч доларів.

За 2,5 місяці учасники: навчаться професійно комунікувати із зацікавленими сторонами, впевнено пітчити проєкти, вести перемовини та будувати партнерства; зʼясують тонкощі законодавчого регулювання фандрейзингу в Україні та навчаться складати форми, договори та інші документи, необхідні для правомірного ведення фандрейзингової діяльності; дізнаються, що таке імпакт-сторітеллінг та навчаться правильно вибудовувати комунікацію з ключовими цільовими аудиторіями за правилами фандрейзингового PR; опанують інструменти фандрейзингу: краудфандинг, співпраця зі спонсорами, організація заходів зі збору коштів, соціальне підприємництво тощо; створять фандрейзингову стратегію для залучення фінансування у свій проєкт.

Десять переможців отримають менторський супровід та грант п’ять тисяч доларів на реалізацію своїх проєктів.

Курс орієнтовано на молодь віком від 14 до 35 років із громад Дніпропетровської, Миколаївської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Закарпатської, Чернівецької, Полтавської областей, Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей (територій, підконтрольних Уряду України).

Зареєструватися для  участі в навчальному курсі можна за посиланням. Дедлайн подачі заявок 11 червня 2023 року.

Платформу FUNdraiser створено ГО «Міжнародна агенція змін» у межах програми ООН із відновлення та розбудови миру. Зараз її діяльність підтримує програма розвитку ООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button