Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 23640 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Ірпінська міська рада

Ремонт гуртожитків для переселенців є ефективнішим вкладенням грошей, ніж будівництво модульних містечок. Про це заявила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

На її думку, вигідніше вкладати ресурси в ремонт вже збудованих гуртожитків. Водночас Верещук зазначила, що в Україні достатньо обʼєктів такого типу.

Досвід експлуатації модульних містечок для вимушених переселенців показав, що їх неможливо будувати швидко й у великих масштабах. У 25 зведених модульних містечках проживає приблизно п’ять тисяч переселенців, що неспівмірно із загальною кількістю ВПО, які потребують тимчасового житла. Крім того, утримання модульних містечок є досить витратним для місцевих бюджетів.

Раніше Верещук заявляла, що модульні містечка «не спрацювали».

У травні в Ірпені на території колишнього санаторію «Ластівка» відкрили містечко з 12 фінських таунхаусів. А в квітні в Чернівцях відкрили перше модульне містечко для переселенців, на будівництво якого країни Європейського Союзу виділили понад три мільйони євро.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button