У підземному переході біля метро «Університет» змінюють оригінальний камінь травертин на темний «цвинтарний» керамограніт
Перехід «оновлюють» в рамках поточного ремонту вулиці за 12 мільйонів гривень.
Перехід «оновлюють» в рамках поточного ремонту вулиці за 12 мільйонів гривень.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У рамках ремонту підземного переходу біля станції метро «Університет» замінюють натуральний травертин на звичайну плитку, повідомляє депутатка Ксенія Семенова.
За словами Семенової, квадратний метр нового травертину коштує від двох тисяч гривень, старого – кількадесят тисяч.
«За три мільйони можна було зробити наземний перехід, про який просили кияни. Ні. Вони міняють традиційний травертин на цвинтарний граніт. Дуже пасує до туй», – пише депутатка.
Дорожники Шевченківського району за 12 млн гривень замовили проведення поточного ремонту вулиці Пирогова. У перелік робіт входить ремонт тротуарів, заміна люків та влаштування залізобетонної підпірної стінки, які повинні бути завершені до початку вересня поточного року. Торги виграло ТОВ «Дорожньо-будівельне управління – 208». Хмарочос писав, що на вулиці Пирогова комунальники спиляли два дорослих дерева.
Травертин – вапняковий туф, полікристалічна, міцна, тонкозерниста гомогенна гірська порода. Травертин має естетичну, господарську та наукову цінність. Натуральний матеріал по своїй текстурі буває схожий на граніт або мармур, іноді нагадує природний деревний малюнок.
Підземний перехід побудували на бульварі Шевченка лише у 1985 році.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті