Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Олександр Камишін

У Києві планують облаштувати укриття автоматизованою системою відкриття, а також встановити модульні залізобетонні об’єкти захисту. Про це повідомляє КМДА.

Близько трьох тисяч укриттів та сховищ планують оснастити автоматизованою системою відкриття, щоб доступ до укриттів під час повітряної тривоги був гарантованим. Місто працює над оснащенням існуючих споруд цивільного захисту автоматизованою системою доступу. Кодові системи вже розпочали тестувати у Дарницькому районі.

Також КМДА планує придбати та встановити як додаткові близько 200 модульних залізобетонних  укриттів швидкого розгортання.

Депутати на своїй сесії ухвалили рішення про те, що на ремонт та облаштування укриттів цього року додатково спрямують 750 млн гривень.

За даними КМДА, у столиці перевірили понад 91% – 4,2 тисячі укриттів та сховищ. Місцева влада заявляє, що дві третини з них – придатні як укриття. Водночас міністр стратегічної промисловості Олександр Камишін повідомив, що серед перевірених 4 232 об’єктів з вільним доступом залишається менше половини, а в належному стані ще менше.

Вночі першого червня росіяни запустили 10 ракет «Іскандер» по об’єктах цивільної та критичної інфраструктури Київщини. Одна із загиблих прямувала до укриття, яке було зачинене. Суд призначив трьом посадовцям, затриманим через недопуск громадян до сховища у лікарні, запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, охоронцю – тримання під вартою без визначення альтернативи.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button