Київзеленбуд поки не робитиме квіткові скульптури: не мали очікуваного вау-ефекту
Однак тематичні квітники висаджуватимуть і далі: «Не можна подобатися всім».
Однак тематичні квітники висаджуватимуть і далі: «Не можна подобатися всім».
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
У Київзеленбуді відмовилися від створення квіткових інсталяцій на час війни, повідомляє Bird in Flight.
Гендиректор Олексій Король визнає, що такі скульптури зрештою не мали очікуваного ефекту. Крім того, зараз вони не на часі, адже вимагають більше праці робітників і коштів, ніж клумби.
Дивіться фото: Нові вау-ефекти від Київзеленбуду: в парку Перемога встановлюють героїв мультфільмів
Однак тематичні квітники висаджуватимуть і далі. У них керівник Київзеленбуду проблеми не бачить: «Не можна подобатися всім. Це дуже добре, що у людей різні смаки». Зауважує, що однорічні композиції подобаються старшому поколінню, бо те бачило такі квітники все життя.
Король також запевняє, що на таких квітниках економлять бюджетні гроші, використовуючи виключно власні рослини. Насіння щороку збирають з висаджених квітів, потім вирощують в оранжереях, які є при кожному районному підприємстві. Таким чином працівники зайняті цілий рік і можуть отримувати зарплату. Мармурову крихту також використовують вживану — миють та повертають на клумби.
Щороку у лютому районні дизайнери отримують від головного ландшафтного дизайнера Київзеленбуду перелік тем, найчастіше приурочених до свят. І вирішують, що та як створити з квітів на задані теми, роблять ескізи, розписують, які рослини планують використати, і відправляють це назад на узгодження.
Далі головний дизайнер й агрономи перевіряють ескізи та плани за рослинами, затверджують чи коригують, наприклад за кількістю квітів, їх виду, за формою композиції і кольорами. Фінально ескізи затверджують із керівництвом Київзеленбуду.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті