Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Аналітичний центр Cedos запустив новий сезон подкасту «Ринок вирішить?» про те, якими є українські міста.

У третьому сезоні ведуча подкасту та керівниця Українського урбаністичного форуму Анастасія Боброва та її гості говорять про нові виклики, з якими українські міста зіткнулися від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. А також про те, якими можуть бути міста майбутнього, і як зробити їх більш комфортними, справедливими та доступними.

Наразі вийшло вже чотири епізоди нового сезону:

Хто планує місто? Розмова з Ганною Бондар, архітекторкою та народною депутаткою України про містобудівну політику, розробку Містобудівного кодексу України, обовʼязки та відповідальність головного архітектора, законопроєкт №5655 та багато іншого.

Памʼять і забуття у місті. Розмова з дослідницею, директоркою Центру урбаністичних студій — Світланою Шліпченко, про зміну символічного ландшафту міста, деколонізацію та роботу зі спадщиною, а також про те, як зберегти локальний контекст при відновленні міст.

Зупинка громадського транспорту. Громадський активіст і транспортний аналітик Олександр Рак розказав як повномасштабне вторгнення вплинуло на користування громадським транспортом, як формується транспортна політика у столиці, чому зупинка громадського транспорту під час повітряних тривог шкідливе рішення та інші цікаві питання.

Волонтерство, допомога, солідарність. Анастасія Боброва та Ольга Папаш – культурологиня,  волонтерка з низової антиавторитарної ініціативи «Колективи солідарності», поговорили про руйнування у різних регіонах країни, індивідуальний підхід у наданні допомоги та силу солідарності і взаємопідтримки. https://bit.ly/3NiV2fh  

Нові епізоди подкасту виходять щотижня на всіх основних платформах для прослуховування.

Spotify

Apple Podcasts

Google podcasts

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button