Експериментальну ділянку з різнотрав’ям на Позняках викосили через пожежу
Через локальну пожежу ділянку довелося викосити, щоб дати новій траві можливість рости, пояснили в «Київзеленбуді».
Через локальну пожежу ділянку довелося викосити, щоб дати новій траві можливість рости, пояснили в «Київзеленбуді».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Експериментальну ділянку з різнотрав’ям у парку Позняки викосили через пожежу, причина якої невідома. Про це Хмарочосу заявили в «Київзеленбуді».
За словами директора комунального об’єднання Олексія Короля, важко визначити, це був підпал чи хтось кинув недопалок, зважаючи на суху погоду й пожежонебезпечний період, а також те, що деякі рослини вже мали сухі стебла.
Дана ділянка являє собою луго-степовий біоценоз, де ростуть ромашки, однорічний мак, перстач. На даний момент злакові трави вже дозріли, квіти відцвіли і насіння висіялося. Відповідно до Правил утримання зелених насаджень, такий травостій слід викошувати після масового їх цвітіння, пояснив Король.
«У зв’язку із локальною пожежею ділянку довелося викосити зараз, щоб прибрати згоріле бадилля і дати можливість новій траві рости. На жаль, подібні випадки не поодинокі. Тож звертаємося до відвідувачів парків та скверів. Будьте свідомими, не кидайте недопалки в траву, не паліть її, адже це нищить природу», – заявив директор «Київзеленбуду».
Цього року в Києві обрали визначені експериментальні ділянки, на яких висаджуються декоративні луки та застосовується підхід відмови від косіння. Зокрема, були визначені декілька ділянок у кожному районі міста, де наші комунальники висаджують декоративні луки та застосовується підхід натурального росту трав. В обох випадках йдеться про мінімальне скошування, а отже не тільки економію ресурсів, але і створення ідеальних умов для розвитку і захисту біорізноманіття.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті