Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 280 днів. За цей час ми опублікували 23507 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Експериментальну ділянку з різнотрав’ям у парку Позняки викосили через пожежу, причина якої невідома. Про це Хмарочосу заявили в «Київзеленбуді».

За словами директора комунального об’єднання Олексія Короля, важко визначити, це був підпал чи хтось кинув недопалок, зважаючи на суху погоду й пожежонебезпечний період, а також те, що деякі рослини вже мали сухі стебла.

Дана ділянка являє собою луго-степовий біоценоз, де ростуть ромашки, однорічний мак, перстач. На даний момент злакові трави вже дозріли, квіти відцвіли і насіння висіялося. Відповідно до Правил утримання зелених насаджень, такий травостій слід викошувати після масового їх цвітіння, пояснив Король.

Фото: Дмитро Лиховій

«У зв’язку із локальною пожежею ділянку довелося викосити зараз, щоб прибрати згоріле бадилля і дати можливість новій траві рости. На жаль, подібні випадки не поодинокі. Тож звертаємося до відвідувачів парків та скверів. Будьте свідомими, не кидайте недопалки в траву, не паліть її, адже це нищить природу», – заявив директор «Київзеленбуду».

Цього року в Києві обрали визначені експериментальні ділянки, на яких висаджуються декоративні луки та застосовується підхід відмови від косіння. Зокрема, були визначені декілька ділянок у кожному районі міста, де наші комунальники висаджують декоративні луки та застосовується підхід натурального росту трав. В обох випадках йдеться про мінімальне скошування, а отже не тільки економію ресурсів, але і створення ідеальних умов для розвитку і захисту біорізноманіття.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button