Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 295 днів. За цей час ми опублікували 23623 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/tetyana.teren

Сьомого липня британський журналіст Люк Гардінґ презентує в Києві свою книгу «Вторгнення. Кривава війна Росії та боротьба України за виживання».

24 лютого 2022 року Гардінґ був у Києві. Від перших днів він спілкувався з українцями, їздив у гарячі точки, фіксував свідчення й описував події, щоб показати світові звірства росіян. Його книга — це збірка репортажів, що охоплює події до весни цього року. 

«Я дійсно думаю, що це боротьба між добром і злом. Я вважаю, що те, що робить Росія, є явним злом, — розповідає Гардінґ. – Мої книги — це, виходить, нехудожні трилери. Читати їх — як читати роман, тільки він не вигаданий».

«Вторгнення» вийшло у видавництві Faber, було номіновано на премію Джорджа Орвелла. Український переклад виходить у видавництві Vivat.

«Люк був очевидцем і нерідко учасником описаних подій. Він прожив із нами перші години вторгнення, бачив нашу паніку і розгубленість, небажання залишати рідні міста. Він написав цю книжку не постфактум, а в момент, коли війна розгорталася і набирала обертів», — зазначаєгендиректорка Vivat Юлія Орлова.

О 15:00 відбудеться пресконференція у Медіацентрі Україна, вулиця Хмельницького 8\16.

Презентація почнеться о 18:00 у книгарні Vivat, вулиця Сагайдачного, 8. Модеруватиме історик Володимир В’ятрович. На обох заходах передбачений синхронний переклад.

Люк Гардінґ — премійований іноземний кореспондент The Guardian, автор восьми документальних книжок, перекладених тридцятьма мовами. Став першим іноземним журналістом після часів Холодної війни, якого примусово вислали з Російської Федерації.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button