Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 280 днів. За цей час ми опублікували 23507 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Арбористи та комунальники «Київзеленбуду» реставрують дерева у Митрополичому саду Києво-Печерської Лаври. Останніми десятиліттями він був закритий для відвідувачів, повідомив директор комунального об’єднання Віталій Король.

Митрополичий Сад отримав таку назву, бо знаходиться на території Верхньої Лаври і примикає до будинку митрополита. Із заходу та на півдні він оточений фортечною стіною. На його території зростають плодові дерева: яблуні, груші, волоські горіхи, вишні. Деяким екземплярам близько 500 років, а унікальній колекції кизилу – близько 300.

Арборист Ігор Сінгер у коментарях зазначив, що реставрація та реконструкція Митрополичого саду буде вестись з погляду на цінність рослин як ботанічних пам’яток та з урахуванням історичних реалій існування. «Тому “сакур Кличка” та “гінкго від екологів” у саду точно не буде. Навіть новітні сорти яблунь будуть замінюватись на старовинні сорти», – написав арборист.

Фото: Олексій Король

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button