Аудитори почали перевірку «Київміськбуду». Результати обіцяють у жовтні
Компанія EY Ukraine почала проводити фінансовий аудит забудовника, основним акціонером якого є Київрада.
Компанія EY Ukraine почала проводити фінансовий аудит забудовника, основним акціонером якого є Київрада.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Компанія EY Ukraine почала проводити фінансовий аудит приватного акціонерного товариства «Київміськбуд». Про це повідомили в КМДА агентству «Інтерфакс-Україна».
За словами директора Департаменту комунальної власності КМДА Андрія Гудзя, з аудиторських компаній так званої «Великої четвірки» до перевірки залучено ТОВ «Ернст енд Янг». Оплата послуг незалежного аудиторського суб’єкта здійснюватиметься за рахунок «Київміськбуду». При цьому інформації про роботу суб’єкта аудиторської діяльності щодо інших підприємств комунальної власності немає.
Спеціальна перевірка фінансової діяльності будівельної компанії охоплює період 2020-2023 років. З огляду на це та обсяг роботи результати перевірки очікується отримати орієнтовно в середині жовтня 2023 року.
Основним акціонером ПрАТ «ХК “Київміськбуд”» є Київська міська рада (80%). У 2022 році холдинг отримав 35,8 млн гривень чистого збитку проти 4,3 млн гривень чистого прибутку в попередньому році. При цьому його виручка зросла на 23% і сягнула 1,8 млрд гривень.
Щоб завершити будівництво 20 житлових комплексів, забудовнику потрібно 24 млрд гривень. Наразі середня затримка з введенням в експлуатацію будинків, які зводить компанія, становить 17 місяців. Затримка із завершенням робіт у ЖК Mirax на вулиці Глибочицькій сягнула 3,5 року, пише «Економічна правда». Більшість із близько 20 тисяч інвесторів очікують квартири по кілька років.
Раніше СЕО КМБ Ігор Кушнір заявляв про два сценарії принаймні тимчасового розв’язання проблем. Перший – викуп столичною владою нерухомості на 300 млн гривень. 20 липня в офісі КМБ та вдома у Кушніра пройшли обшуки. Після виходу вже другого розслідування Bihus.Info щодо виїзду 52-річного посадовця за кордон для підкорення Евересту за довідкою про інвалідність, його відсторонили від посади. У КМДА створили тимчасову контрольну комісію для перевірки компанії.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті