Миколаївців запрошують обговорити проєкт французького архітектора
Як відбувається відновлення міста під час війни?
Як відбувається відновлення міста під час війни?
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Агенція розвитку Миколаєва запрошує активних містян та всіх охочих долучитись до дискусії в рамках онлайн-презентації «Трансформація зеленої зони в Миколаєві».
Міська влада планує трансформувати зелену зону площею понад 9 тис. кв.м, а саме сквер вздовж проспекту Героїв України в Центральному районі міста. Концепція зеленої зони розроблена французьким архітектором Мартеном Морісом Анрі Дюплант’є, з яким Миколаївська міська рада підписала меморандум про співпрацю в серпні цього року.
Мартен Моріс Анрі Дюплант’є – архітектор та урбаніст, голова французького бюро Martin Duplantier Architectes. З початку повномасштабного вторгнення він проявив зацікавленість у відновленні України. У березні 2022 року Мартен Моріс зібрав команду у Львові та розпочав створення проєктів щодо аналізу руйнувань, а у квітні 2023 року заснував ТОВ “Д Архітектура Україна”.
Онлайн-презентація відбудеться 16 жовтня о 16:00 на платформі Zoom. Щоб взяти участь в обговоренні, необхідно зареєструватись за посиланням.
За результатами опитування IRI Ukraine, 89% мешканців Миколаєва вважають, що відновлювати бізнес та робочі місця потрібно вже зараз, а не після закінчення війни. Водночас, 67% миколаївців переконані, що відбудова може тривати довше, але повинна включати впровадження енергозберігальних технологій та модернізацію.
Наразі в громаді триває робота над планом відновлення та розвитку Миколаєва.
«Часто чую, зокрема і від міжнародних донорів, питання чи не зарано вкладати гроші в якісь інвестиційні проєкти, наприклад, щодо енергетичної стійкості. Адже ви знаходитесь дуже близько до фронтової зони… Але питання в іншому, якщо ми говоримо про програми відновлення. Є вимоги закону і ми маємо їх виконувати. Буде йти час, маємо надію, що війна якнайшвидше закінчиться і ми будемо мати можливість переглянути ці документи, вносити зміни», – заявиа заступник міського голови Миколаєва Сергій Коренєв у інтерв’ю Телекомпанії МАРТ.
Нагадаємо, в серпні Миколаїв оголосив архітектурний конкурс на кращі пропозиції меморіальних комплексів, присвячених військовим.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті