Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Руслан Кравченко/Facebook

Міжнародна компанія «Miyamoto International» допомагатиме Київщині побудувати сучасну систему управління відходами, повідомив голова Київської ОДА Руслан Кравченко.

Голова ОДА зустрівся із Хідекі «Кіт» Міямото, генеральним директором «Miyamoto International». Ця інженерна компанія спеціалізується на ліквідації наслідків стихійних лих, військових конфліктів та катастроф по всьому світу, а також займається спорудженням стійкої до землетрусів інфраструктури.

«Київщина дійсно зацікавлена в належній організації алгоритму ідентифікації, збору та утилізації відходів руйнації. Це – важливий етап відновлення, яке зараз активно відбувається у регіоні», – коментує Кравченко.

Фото: Руслан Кравченко/Facebook

Під час демонтажу зруйнованих російськими окупантами будівель утворюється велика кількість відходів. Керівництво обласної адміністрації має наміри налагодити перероблення цих відходів із застосуванням сучасних світових технологій задля можливості їх повторного використання. Своєю метою ОДА бачить «збереження природних ресурсів, зменшення забруднення довкілля та розвиток економіки області».

Також на зустрічі обговорили пропозицію Miyamoto International щодо будівництва на Київщині сучасного комплексу із перероблення відходів, додає голова ОДА. Цей проєкт вже впроваджується в Україні за кошти міжнародних донорів.

Нагадаємо, за відновленням 18 будинків на Київщині можна стежити онлайн.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button