В парках Києва доріжки посипатимуть гранітною крихтою. Це вже другий рік поспіль
Цьогоріч гранітну крихту та бішофіт застосують замість солі у 130 парках та скверах столиці.
Цьогоріч гранітну крихту та бішофіт застосують замість солі у 130 парках та скверах столиці.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Для боротьби з ожеледицею у 130 київських парках і скверах замість технічної солі використовуватимуть гранітну крихту та бішофіт, повідомили у КМДА.
Минулого року цей метод застосували у 50 парках та скверах столиці, а цьогоріч цей підхід вирішили продовжити та розширити на більшу кількість зелених зон. Окрім гранітної крихти комунальні служби також використовуватимуть бішофіт – природний мінерал із високим вмістом магнію та калію. Обидва варіанти є дружніми до навколишнього середовища, зазначив директор Департаменту захисту довкілля Олександр Возний.
Гранітну крихту вже давно використовують замість технічної солі у Скандинавських країнах, Австрії, Німеччині та США, розповідають у департаменті. Серед переваг гранітної крихти:
А серед переваг використання бішофіту можна виокремити такі:
Нагадаємо, раніше «Хмарочос» розповів, чому посипати вулиці сіллю шкідливо.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті