Київська школа не пустила до укриття двох своїх учнів, бо вони були з собачкою
Поліція відкрила кримінальне провадження, а в КМВА закликали провести перевірки.
Поліція відкрила кримінальне провадження, а в КМВА закликали провести перевірки.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26323 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
12-річного Богдана та його 11-річну сестру Сашу не пустили до укриття школи №40 у Святошинському районі Києва , бо вони були з собачкою, повідомила журналістка Тетяна Даниленко.
Це трапилося під час повітряної тривоги вдень у четвер, 14 грудня. У цей день у Києві пролунало п’ять повітряних тривог загальною тривалістю майже п’ять годин. Росіяни випустили кілька аеробалістичних ракет «Кинджал», зокрема і в напрямку столиці.
Діти відмовилися лишатися Айку — невеликого песика породи мальтіпу — на вулиці, й охоронець не дозволив їм зайти всередину.
«Поки Саша і Богдан бігли шукати інше сховище, у них над головами збили ракету», — стверджує журналістка.
За її словами, дівчинка сильно перелякалася та подзвонила матері в істериці. Та приїхала до школи. Директорка закладу заявила, що дітей не могли пустити до укриття, бо в інших могла бути алергія на собак.
Минулого року батько дітей Юрій Овчинніков загинув у Запорізькій області, воюючи добровольцем у складі «Азову».
У поліції Києва заявили, що своїми діями охоронець залишив дітей в небезпеці під час можливого обстрілу. Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 135.
На подію також відреагували у Київській військовій адміністрації, наголосивши, що всі укриття мають бути відчинені під час тривоги і доступні для усіх мешканців без винятку.
«Важливо не лише знайти винних, але й з’ясувати головне — чому виник такий прецедент?! Чим керувалась дана посадова особа!? — заявив голова КМВА Сергій Попко. — Звертаюсь до кожного керівника, хто відповідальний за [укриття], — проведіть внутрішню перевірку і роз’яснювальну роботу з персоналом».
Нагадаємо, першого червня цього року під час масованого ракетного обстрілу Києва загинули дві жінки та дитина, стукаючи в зачинене укриття.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті