Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Візіонер

У Музеї Києва презентували виставку «Український авангард. Еволюція», що складається із 30 робіт відомих українських митців.

Завдяки зусиллям музею ми розвінчуємо міфи про те, що всесвітньо відомі авангардисти були родом з Росії, каже заступниця голови КМДА Ганна Старостенко. Усім відомі імена Казимира Малевича, Олександри Екстер, Олександра Архипенка, проте мало хто знає, що їх творчість пов’язана з Україною та Києвом, додає вона.

У радянські часи послідовники авангардизму зазнавали репресій та гонінь: сталінський режим цькував, переслідував та розстрілював українських митців авангарду, а також знищував їх картини та скульптури.

Гендиректорка музею Діана Попова розповіла, що ідея створення музею українського авангарду виникла ще до повномасштабного вторгнення.

Фото: Візіонер
Фото: Візіонер
Фото: Візіонер
Фото: Візіонер

У майбутньому організатори виставки планують створити окремий музей українського авангарду, де глядачам буде доступна набагато більша колекція робіт.

Виставка триватиме до сьомого січня. Графік роботи: ср-нд: 12:00-19:00, пн-вт: вихідні. Вартість квитків складає 60 та 120 грн. Музей історії Києва розташований за адресою вул. Богдана Хмельницького, 7.

Нагадаємо, у Києві відкрили виставку про історію святкування Різдва.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button