Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото ілюстративне. Фото: Housing.com

В Індії відкрили ділянку автомагістралі, збудовану з відходів сталеливарної промисловості, повідомляє Financial Express.

Технологію, яка дає друге життя промисловим відходам, розробив індійський Центральний дорожній науково-дослідний інститут. Сатіш Пандей, головний науковий співробітник, розповів, що дорожнє покриття, виконане матеріалу, що має на 28% меншу товщину, ніж звичайні дороги з бітумним покриттям, та на 32% більш економічно вигідне, адже служить довше.

Наразі вже збудована ділянка на чотири смуги довжиною один кілометр – вона простягається на трасі між Мумбаєм та Гоа. Під час будівництва було перероблено близько 80 тисяч тонн сталевого шлаку – такий матеріал має краще властивості, ніж природні компоненти, та був використаний у всіх шарах дорожнього покриття.

Доктор Маноранджан Паріда, голова науково-дослідного інституту, розповів, що наразі на державному рівні розробляють рекомендації щодо перероблення сталевих шлаків для будівництва доріг. Інститут, спільно з металургійними підприємствами, вже успішно використав цю технологію у різних штатах Індії.

Нагадаємо, у Загребі збудували велодоріжку з «екоасфальту».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button